Deník

Stav k 13. 10. 2013

13. října 2013 v 14:48
Konečně jsem si udělala čas a trochu s tím pohnula. Jo, zase jsem po dlouhé době byla hodně aktivní :)
Shingeki no Kyojin (25 ep.) → Dokoukáno
Psala jsem už v minulém článku, že se k tomu vrátím. Nakonec jsem to opravdu udělala a shlédla to během... tří dnů? Bylo to hodně rychlé.
Mirai Nikki (26 ep.) → Dokoukáno
Toto vůbec nebylo v plánu, už dlouhou dobu jsem se tomu obloukem vyhýbala, ale vůbec nebylo proč.
Makai Ouji (12 ep.) → Dokoukáno
Kamisama no Inai Nichiyoubi (12 ep.) → Dokoukáno

Watamote jsem zatím dala úplně k ledu, nevím kdy se k tomu vrátím, ale určitě mám v plánu to dokončit. A KHR a Blood+ zatím taky nechávám až budu mít nějaké delší volno. Vidím to na zimní prázdniny :D

Momentálně se rozhoduju, co dál. Projíždím si, co nedávno vyšlo a dost mě zaujalo pár překladů od NGFAILSUB. Stahuju první díly a uvidím, co mě zaujme. Na seznam se mi dostalo Hakkenden Touhou Hakken Ibun, Kamisama hajimemashita OVA, Sword Art Online, K... nejspíš něco z toho, ale je dost možné, že narazím na něco jiného.

Stav k 24. 09. 2013

24. září 2013 v 15:17
Makai Ouji
Zrovna jsem se dozvěděla, že už je přeložený poslední díl. Zrovna stahuju posledních pár dílů a mám v plánu to co nejdřív dokončit. Trochu mi to námětem připomnělo Kuroshitsuji, hlavně proto jsem si to pustila.

Katekyo Hitman Reborn 178/203
Další anime, které mě chytlo už před x lety ale já ne a ne to dokoukat. Na 178. díle jsem už od konce prázdnin... zbývá mi jenom pár dílů ale já jsem líná se na to dodívat. Spíš se mi nechce, protože mě moc neláká ten arc, který mě teď čeká. O víkendu s tím zkusím konečně trochu pohnout.

Kamisama no Inai Nichiyoubi 5/12
Do toho se mi moc nechce, ale protože už vyšel poslední díl a já zjistila, že jich je jenom dvanáct, tak si na to čas udělám. Začátek byl hodně slibný, nejlepší kresba z těch nových anime, které jsem začala sledovat a příběh se mi taky líbil. Zvrat nastal, když už ve třetím díle zemřela postava, kvůli které jsem se na to vůbec chtěla dívat....

Blood+ 4/50
Před několika dny jsem se taky rozhodla pro rewatch Blood+, které jsem viděla už před několika lety. Ale tenkrát ještě fungovalo megavideo, takže to byl ok. Dnes už megavideo neexistuje, na aki nejsou všechny titulky a ToTan (překladatelská skupina) stáhla jejich videa z internetu úplně. Prý protože to bylo na Animaxu česky. Opravdu je to ke stažení na ulozto s českým dabingem, ale ten bych asi nepřekousla. Zatím to vypadá nadějně, tak snad seženu všechny díly s českým titulky.

Watamote 1-4
Začátek byl fajn, ale teď vážně pochybuju, jestli to vůbec dokončím. Zatím to dávám bokem a možná se k tomu někdy vrátím.


+ plánuju znova začít s Shingeki no Kyojin, viděla jsem jenom pár dílů a tak nějak jsem to přestala sledovat, protože mě nebavilo čekat na další díly...
 
 

Reklama