Něco jako uvítací článek...

17. září 2013 v 18:12
O blogu kaewa.blog.cz
Nejsem na blogu už žádný nováček. Měla jsem už spoustu blogů, od kterých jsem nakonec upustila a přesunula se jinam. Společně s blogem jsem většinou změnila i svou blogovou identitu a přejmenovala se. Už je ani nedokážu spočítat, je dost možné, že toto je už můj sedmý nebo dokonce devátý blog. Od té doby, co sleduju anime, jsem zaměření blogu už nikdy nezměnila.
Tento blog byl založen 16. 9. 2013 a je, stejně jako mé předchozí blogy, zaměřený na anime a nově i na recenze. Recenze píšu, protože mě to baví. Jsou čistě subjektivní a často obsahují spoilery, na které se snažím předem upozornit, ale ne vždy si ten spoiler uvědomím. Vyhněte se prosím urážlivým komentářům, nenutím vás to číst. Stejně jako na jiných blozích, i zde platí pravidla. Byla bych ráda, kdybyste je dodržovali.

Pokud k něčemu napíšete komentář, dotaz nebo něco, tak bych měla odpovědět docela rychle. To samé nemůžu říct o svém emailu Aonne@email.cz, kam se podívám jednou za uherský rok. Odpověď může přijít po měsíci i později. Být vámi raději bych volila komentář. Pokud je to něco, co nechcete psát na blog, napiště komentář, že jste mi poslali email a hned jak budu moct se tam podívám. 


Aktuální články

Reklama