Den 6 - Jaké jsou tvé nejlepší vlastnosti?

28. září 2013 v 21:29
Stálost - neměním často názory, stojím si za svým. Nesnáším, když někdo mění názory podle ostatních, jen aby nebyl mimo.

Ochota - pro ostatní jsem ochotná udělat kdeco. Ale nesnáším, když se toho někdo snaží zneužít, potom už pro něj nehnu prstem. Taky jsem si všimla, že čím bližší si s tím člověkem jsem, tím ta ochota klesá. Možná chci, aby si o mně lidi, které moc neznám, mysleli jen to nejlepší. Celkově se k cizím lidem chovám opravdu hezky: Pomáhám starým lidem pokud jim něco spadne, pouštím je a těhotné v autobuse, poradím cestu... atd.

Tolerance - samozřejmě jsou i věci, které prostě ráda nemám a odsuzuji je...

Spolehlivost - většinou se na mě lidé můžou spolehnout. Jde ruku v ruce s ochotou, takže pokud to někdo neopětuje, je s tím konec. Třeba to, že na někoho opravdu počkám, jak jsem slíbila a jemu ani není blbé mě nechat dlouho čekat, bere to tak, že je všechno v pohodě. Okopíruju mu, co nutně potřebuje a donesu mu to včas, jak jsem slíbila, ale jakmile něco potřebuju já, tak mi to klidně na mě zapomene. Všechno mu vrátím a z něj to musím páčit. Pokud vidím, že jsem za blbečka, tak moje spolehlivost a ochota končí.

Nejsem závistivá - jedna z věcí, kterou mám na sobě hodně ráda.

Vystačím si sama - tím chci říct, že se k tomu, abych se zabavila nikoho nepotřebuju. To protože mám hodně bohatou fantazii. Abych pravdu řekla, někdy mě lidi docela otravují a chci, aby šli pryč a já mohla být sama.
 


Komentáře

1 Kia | E-mail | Web | 28. září 2013 v 22:58 | Reagovat

S tou ochotou... Taky mám pocit, že jsem ochotnější k lidem, kteří mi nejsou tolik blízcí, asi abych zanechala dobrý dojem... Je to zvláštní... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama